For questions, call: +420 608 910 930 English info
Für Fragen, rufen Sie: +420 608 910 930 German info

Autotracer

AUTOTRACER ON-LINE HISTORIE VOZIDLA – POPIS SLUŽBY

Chcete si zkontrolovat vozidlo před nákupem? Máte pochybnosti o skutečném stavu tachometru nebo roku výroby? Základním nástrojem Cebia pro prověření ojetého automobilu je systém AUTOTRACER.

Co je systém AUTOTRACER

  • Informační systém AUTOTRACER  je připraven poskytnout okamžitou pomoc každému, kdo si kupuje ojeté vozidlo nebo by se rád zpětně dozvěděl něco o tom svém.
  • Zjistíte maximum důležitých informací o Vámi vybraném vozidle, jako je záznam stavu tachometru, ověření roku výroby, kontrola odcizení, kontrola leasingu, návod na kontrolu identifikátorů vozidla, servisní historie a řadu dalších informací

CO PROVĚŘUJEME

V této sekci uvádíme seznam a popis všech druhů informací, které o vozidle evidujeme. U každého vozidla nemusí být dostupné všechny informace a naopak u jednoho vozidla můžeme evidovat více záznamů jednoho druhu.

Záznam stavu tachometru

Dozvíte se hodnoty stavu tachometru v daném období, v jednoduchém grafu se můžete přesvědčit, jak se stav tachometru vyvíjel v čase a odhalíte jeho případnou nelegální úpravu.

Rok výroby

Rok výroby se v technických průkazech již neuvádí a skutečný údaj se může lišit o 1 až 2 roky, ale i o 5 nebo 6 let. Sdělíme Vám skutečný rok výroby, což má zásadní dopad na cenu vozidla.

Kontrola v databázi odcizených vozidel Policie ČR a SR

Zkontrolujeme, zda k aktuálnímu dni není vozidlo registrováno jako odcizené.

Kontrola leasingu / úvěru v ČR

Prověříme Vám, zdali vozidlo není financováno některou z více než 20 leasingových společností.

Záznamy servisních úkonů

Obsahuje přehled servisních úkonů, které byly v minulosti na vozidle provedeny v rámci jeho oprav či běžného servisu.

Záznamy o poškození

Dodáme Vám k Vašemu vozu výpis evidovaných poškození. K výsledku mohou být připojeny detailnější informace, jsou-li v systému dostupné.

Záznamy z prověřování a dokumentování Cebia

Sdělíme Vám výsledek našeho dřívějšího prověření vozidla. Můžeme mít k dispozici výsledek prověření původu vozidla v zahraničí a/nebo výsledek fyzické kontroly identifikátorů vozidla a/nebo fotodokumentaci vozidla se záznamem stavu vozidla k příslušnému datu

Výpisy ze Systému OCIS

Pokud je Vaše vozidlo zabezpečeno formou pískování nebo leptání skel OCIS, případně na vozidle bylo provedeno značení dílů karoserie, sdělíme Vám vyznačený kód a datum registrace.

Záznamy o prodeji

Výsledkem je prověření, zda na vozidle byla registrována změna vlastníka. Toto prověření je zajímavé zejména u vozidel, u nichž je k dispozici jen duplikát technického průkazu, z něhož nelze poznat předchozí majitele.

Technický popis

Technický popis udává důležité parametry, na jejichž základě bylo modelové provedení daného typu vozidla schváleno pro provoz. Porovnejte tyto parametry s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla.

Návod na základní kontrolu identifikátorů vozidla

Dodáme Vám textový a obrazový návod, jak si můžete vybrané vozidlo fyzicky sami zkontrolovat. Budete schopni porovnat např. VIN, svary na vozidle a další identifikátory s fotografiemi jejich továrního provedení u daného modelu.

Vytvoření OSVĚDČENÍ Cebia REPORT

Pomocí objektivních informací o vozidle ze systému AUTOTRACER si vytvoříte OSVĚDČENÍ Cebia REPORT, které zvýší důvěryhodnost Vašeho vozidla při prodeji.

Ukázka výpisu z historie vozidla

OBJEDNÁVKA
DO SERVISU ON-LINE

Prosíme zákazníky aby se objednávali s dostatečným předstihem.

AKTUÁLNÍ
AKCE
X

Jarní servisní prohlídka zdarma

Nechte si prověřit Váš vůz před blížící se letní obdobím.

Začněte letní sezónu s profesionální péčí a jistotou, že se svým vozem můžete bez obav vyrazit na daleké cesty!
Bezplatná servisní prohlídka obsahuje

  • Kontrola osvětlení
  • Test brzd
  • Test tlumičů
  • Kontrola náplní včetně klimatizace
  • Kontrola podvozku
  • Kontrola AKU
  • Kontrola stavu pneumatik
  • Kontrola přední – zadní nápravy

Objednávejte se již dnes na tel.č: 608 910 927, 608 910 930 nebo v objednávkovém formuláři na našich webových stránkách.