For questions, call: +420 608 910 930 English info
Für Fragen, rufen Sie: +420 608 910 930 German info

Sponzoring

Sponzorované aktivity naším autoservisem.

adopce-papousek-cert

Adopce papouška v ZOO

Adoptovali jsme papouška! Je to Ara Zelenokřídlý. Rozhodli jsme se, že nejen Vám budeme pomáhat řešit potíže, ale jelikož jsme Autoservis Papoušek, tak adoptujeme papouška.

Pension Berounka

Pension Berounka v Albrechticích v Jizerských horách

Zveme Vás do penzionu Berounka, nacházejícího se v blízkosti Albrechtic v Jizerských horách v nadm. výšce 800 m.n.m. Zastavte se na severu Čech, nadýchejte se čerstvého horského vzduchu a zpříjemněte si dovolenou krásnými procházkami, či výlety po okolí.

V penzionu Berounka se přímo nachází i restaurace, ve které se připravují ty nejchutnější a nejvoňavější pokrmy. Uvaříme Vám od českých specialit a klasických pokrmů až po speciality šéfkuchaře Jiřího Papouška mladšího.

Pokoje jsou komfortně zařízeny dřevěným nábytkem a jsou laděny do teplých, příjemných barev. Na pokojích je vlastní koupelna s toaletou, která je kompletně vybavená a nabízí mj. šampóny, mýdla, ručníky a toaletní papír, ložní prádlo v ceně. Možnost připojení na internet wifi, satelit, tv.

Pension je vybaven společenskou odpočinkovou místností s velkou plazmovou televizí, pro zábavu nabízíme také stolní tenis a šipky,petanque, badminton. V prostorách pensionu je Vám k dispozici lyžárna, zahrada o rozloze 500m2 s ohništěm, venkovní bazén a parkoviště pro 20 vozů. V okolí je možnost jízdy na koních, využití tenisových kurtů, krytý bazén, venkovní bazén, fitness, bowling, minigolf, golf, cyklistika, turistika. 10 km od pensionu se nacházejí města Smržovka, Jablonec nad Nisou a Liberec.

Další informace najdete na stránkách pensionu Berounka

hc-papousci

Založili jsme hokejový klub HC Papoušci.

Klub se přihlásil do Odborářské ligy.

Odkaz na stránky klubu.

OBJEDNÁVKA
DO SERVISU ON-LINE

Prosíme zákazníky aby se objednávali s dostatečným předstihem.

AKTUÁLNÍ
AKCE
X

Jarní servisní prohlídka zdarma

Nechte si prověřit Váš vůz před blížící se letní obdobím.

Začněte letní sezónu s profesionální péčí a jistotou, že se svým vozem můžete bez obav vyrazit na daleké cesty!
Bezplatná servisní prohlídka obsahuje

  • Kontrola osvětlení
  • Test brzd
  • Test tlumičů
  • Kontrola náplní včetně klimatizace
  • Kontrola podvozku
  • Kontrola AKU
  • Kontrola stavu pneumatik
  • Kontrola přední – zadní nápravy

Objednávejte se již dnes na tel.č: 608 910 927, 608 910 930 nebo v objednávkovém formuláři na našich webových stránkách.